Utforsk våre produksjonar og sjå kva som skjer

Gå til kommune eller skule

DKS - Møre og Romsdal

Møre og Romsdal fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2500, 6404 Molde

Besøksadresse: Fylkeshuset, Kulturavdelinga, 6404 Molde

Telefon: 71 28 00 00

E-post:kultursekken@mrfylke.no

Kontaktperson:

Tal på hendingar: 140

Vel dato / periode
April
Mån
Tys
Ons
Tor
Fre
Lau
Søn
14
1
2
3
4
5
6
7
15
8
9
10
11
12
13
14
16
15
16
17
18
19
20
21
17
22
23
24
25
26
27
28
18
29
30
1
2
3
4
5
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 26. april. 2019
  • Malme Skule - Malme skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Malme Skule72 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 26. april. 2019
  • Tøndergård skole - Tøndergård skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:25
    Tøndergård skole14 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Hundeidvik Privatskule AS43 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Heidi Haugene som formidler. For mange elevar (står 30 i bestillinga)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Innfjorden friskule SA35 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Jarle Stavik som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:45 - 10:45
    Bergsøy skule33 deltakarar: 3. trinn
  • 11:10 - 13:10
    Bergsøy skule23 deltakarar: 4. trinn

    Opplegget avsluttes i tide til skoleslutt



Tysdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Søvik skule36 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Heidi Haugene som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Valle skule32 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn

    Petter Ose som formidler.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:30
    Nerlandsøy skule22 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn

    Nerlandsøy må starte tidleg på dagen på grunn av kort skoledag



  • 11:00 - 13:00
    Bergsøy skule23 deltakarar: 4. trinn
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Øye skule39 deltakarar: 4. trinn

    Jarle Stavik som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Meisingset oppvekstsenter30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Jarle Stavik/Johanne Vorpbukt som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30
    Valle skule16 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Verkstaden gjennomførast på ein dag (klassen blir fordelt på to dagar)


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Lerstad skole27 deltakarar: 3. trinn

    Heidi Haugene som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Måndag 6. mai. 2019
  • Kviltorp skole - Kviltorp skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:45
    Kviltorp skole88 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 12:45
    Kviltorp skole88 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Vik skule19 deltakarar: 2. trinn

    Frode Pilskog som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Tysdag 7. mai. 2019
  • Kviltorp skole - Kviltorp skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Eidsdal skule14 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Geiranger skule3 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Visninga er utsett frå 30.januar.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 13:30
    Bolsøya skole35 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Tøndergård skole30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Jarle Stavik som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Sellanrå skole - Sellanrå skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:05 - 10:50
    Sellanrå skole103 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 13:25
    Sellanrå skole103 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Skjevik barne- og ungdomsskole - Skjevik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Aure skule54 deltakarar: 2. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Petter Ose som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30
    Valle skule16 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Verkstaden gjennomførast på ein dag (klassen blir fordelt på to dagar)


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Bud barne- og ungdomsskule - Bud barne- og ungdomskule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Hustad barne- og ungdomsskole - Hustad barne og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Fiskå skule26 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn

    Frode Pilskog som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Batnfjord skule37 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn

    Berit Johanne Vorpbukt som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Åheim skule38 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Frode Pilskog som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Bolsøya skole46 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn

    Jarle Stavik/Johanne Vorpbukt som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Hasund skule33 deltakarar: 4. trinn

    Petter Ose som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Nordbyen skole28 deltakarar: 3. trinn

    Jarle Stavik/Johanne Vorpbukt som formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:00
    Mork skule25 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Eresfjord barne- og ungdomsskule40 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ønskjer 20.-24.mai. Vi har ynskje om å få denne aktiviteten i tilknytting til friluftsdag i området der vi har gravd fram ei bronsealdergrav. Jarle Stavik som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Hatlane skole34 deltakarar: 4. trinn

    Petter Ose som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Måndag 20. mai. 2019
  • Haukås skole - Haukås skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Måndag 20. mai. 2019
  • Ulsteinvik barneskule - Ulsteinvik barneskule - loftet
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:45 - 10:25
    Ulsteinvik barneskule144 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:45 - 11:25
    Ulsteinvik barneskule144 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Ulsteinvik barneskule144 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Hatlane skole34 deltakarar: 4. trinn

    Petter Ose som formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Tysdag 21. mai. 2019
  • Haddal skule - Haddal skule gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Haddal skule59 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:45
    Kvam skole89 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Tysdag 21. mai. 2019
  • Langmyra skole - Langmyra skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 13:15
    Langmyra skole89 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Tysdag 21. mai. 2019
  • Hasund skule - Hasund skule gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:25
    Hasund skule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Må legges til tirsdag.

  • 13:30 - 14:10
    Hasund skule85 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Må legges til tirsdag.

Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Fiskarstrand skule - Fiskerstrand skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Fiskarstrand skule132 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Langmyra skole - Langmyra skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:45
    Langmyra skole89 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 12:45
    Langmyra skole89 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Måseide skule - Måseide skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:10
    Måseide skule91 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Malme Skule - Malme skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Langevåg skule165 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Langevåg skule165 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Langevåg skule165 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Tornes Skule - Tornes skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:15 - 13:00
    Tornes Skule52 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Åndalsnes barneskole30 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skulen må velge eit trinn, da heile 5.-7.trinn blir for mange

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30
    Skodje barneskule16 deltakarar: 7. trinn

    Verkstaden gjennomførast på ein dag (klassen blir fordelt på to dagar)


Produksjonsinformasjon
  • TungeskjærerneFilm
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Aureosen skule - Aurosen skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:45
    Aureosen skule81 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Solevåg skule - Solevåg skule - fleirbrukshall
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Solevåg skule119 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Solevåg skule119 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:35
    Ulstein skule92 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Må 3. - Fr 7. jun. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Hasund skule118 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Haddal skule59 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hasund skule64 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Måndag 3. juni. 2019
  • Hareid skule - Hareid skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Brandal friskule28 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hareid skule120 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Hareid skule120 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Måndag 3. juni. 2019
  • Hjørungavåg skule - Hjørungavåg skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Hjørungavåg skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Må legges til mandag, tirsdag eller onsdag.

Tysdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Ulstein skule92 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:35
    Ulsteinvik barneskule108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Ulsteinvik barneskule108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Tysdag 4. juni. 2019
  • Bigset skule - Bigset skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:10 - 12:50
    Bigset skule100 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:35
    Ulsteinvik barneskule108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Ulsteinvik barneskule108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Haramsøy skule - Gymsal V/Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:05 - 10:45
    Flem skule44 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Haramsøy skule52 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lepsøy skule11 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevane frå Lepsøya ta ferja kl. 09:05 - framme 09:43 (trekant).
    Returferje kl. 11:30 - framme 11:50 (direkte)


Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Hildre Montessoriskule - Hildre kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:30 - 14:10
    Hildre Montessoriskule58 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Søvik skule - Søvik skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Grytestranda Friskule SA39 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Søvik skule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:05
    Fiskå skule86 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:20
    Myklebust barne- og ungdomsskule60 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åheim skule51 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Torsdag 6. juni. 2019
  • Brattvåg barneskule - Brattvåg barneskule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30
    Skodje barneskule16 deltakarar: 7. trinn

    Verkstaden gjennomførast på ein dag (klassen blir fordelt på to dagar)


Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Fredag 7. juni. 2019
  • Vatne barneskule - Vatne barneskule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Vatne barneskule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Fredag 7. juni. 2019
  • Tennfjord skule - Tennfjord skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Tennfjord skule177 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Uttrykksform
Åpne filter